KONST / Litografier / Litografi 13374081
nr 1337 4081
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, "Första snön. Signerad, daterad 1937. Motivet: 32x46 cm
Utrop:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:53:37
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor